top of page
joga_3.png

JOGA

Zajęcia jogi, które oferuję  w Studio, zarówno sesje  indywidualne, stacjonarne i online ,jak i grupowe, odbywają się w nurcie vinyasa krama.
To podejście stawiające nacisk na harmonijne przejścia, pomiędzy poszczególnymi asanami , tworząc płynne flow. Koncentracja na oddechu, podążanie ciała za jego rytmem, jest tu kluczowe. Nie skupiamy się na wypracowaniu anatomiczne idealnej asany , asana  ma być funkcją,  nie celem samym w sobie.
Sekwencje vinyasy, ( np.  te najpopularniejsze, znane niemal wszystkim „powitania słońca" ) to rodzaj medytacji w ruchu.
Poziom trudności jest tutaj nieograniczony, od najprostszych synchronicznych unoszeń rąk czy nóg, w rytmie oddechu, po skomplikowane sekwencje pozycji odwróconych  dla  zaawansowanych uczestników.
Istotą korzystnego wpływu  sekwencji jogi na nasze zdrowie i samopoczucie, nie jest jednak poziom trudności asan, ale owa harmonizacja ciała, umysłu i oddechu, w jedno płynne flow.
Zapraszam na skomponowane wg indywidualnych potrzeb, zajęcia stacjonarne lub online przez platformę zoom.
Cena jednej sesji to 120 zł, lub 100zł w karnecie na 5/10 wejść.
W studio odbywają się zajęcia z jogi vinyasy w małej grupie – do 6 osób. Są to zajęcia dla osób już obeznanych z sekwencjami, ćwiczacych wcześnie jogę minimum rok. Sesja trwa 70minut, zakończona jest ćwiczeniami oddechowo medytacyjnymi pranajama/pratyahara oraz relaksem.Grupa spotyka się we wtorki o 20. Miesięczny koszt udziału w grupie to 150zł

JOGA: O nas
bottom of page